Fifi duket çdo ditë e më e bukur

Mediale Vip

Fifi duket çdo ditë e më e bukur

Më: 6 mars 2021 Në ora: 14:05
Fifi

Fifi është një ndër këngëtaret e cila ka bërë ndryshime të mëdha tek vetja.

Me humbjen e kilogramëve ajo ka arritur që të jetë një femër e dalluar dhe me linja perfekte.

Sot, në imazhin e postuar me një grim të bukur dhe të thjeshtë ajo duket e veçantë.

Po ashtu, Fifi vazhdon të mbetet aktive edhe në skenën muzikore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat