Ermal Meta zuri vendin e tretë në Sanremo: I falënderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur

Mediale Vip

Ermal Meta zuri vendin e tretë në Sanremo: I falënderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur

Më: 7 mars 2021 Në ora: 15:34
Ermal Meta

Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta, zuri vendin e tretë në festivalin e Sanremos.

Pas fitores ai ka zgjedhur të shkruaj edhe disa fjalë teksa ka falënderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur në rrugëtimin e tij

Përmes një postimi në Instaram në gjuhën italiane ka shkruar se ka qenë nderi i madh për të marr pjesë në këtë festival.

Tutje shton: “Sanremo 2021 ka përfunduar dhe si herave të tjera ishte një nder i madh për mua pjesëmarrja. Në të gjithë fituam sepse skena ishte e ndezur flakë. I falënderoj të gjithë ata që më kanë mbështetur dhe që më kanë dhënë dashuri”. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat