Blerona Zeqiri flet për dashurinë dhe si humbi kilet e tepërta

Mediale Vip

Blerona Zeqiri flet për dashurinë dhe si humbi kilet e tepërta

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:09
Blerona Zeqiri

Moderatorja Blerona Zeqiri është e ftuara e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Show.

Ajo foli për jetën e saj private dhe profesionale.

Blerona ka treguar për të gjithë të interesuarit se si arriti të bie në peshë.

Ndërkohë ajo ka folur edhe për dashurinë duke treguar nëse ka gjetur partnerin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat