“My Head and My Heart”, nga Ava Max kryeson top listat në Mbretërinë e Bashkuar

Mediale Vip

“My Head and My Heart”, nga Ava Max kryeson top listat në Mbretërinë e Bashkuar

Më: 9 mars 2021 Në ora: 10:18
Ava Max

Ava Max po pëlqehet në Mbretërinë e Bashkuar.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, është një prej emrave që çdo ditë shënon arritje të reja.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, këngëtarja bëri të ditur se kënga e saj “My Head and My Heart” po kryeson top listat e Mbretërisë së bashkuar.

Image

Kënga e saj zuri vendin e 8-të në ‘Top 10’ dhe ajo nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Lajmin Ava e bëri të ditur teksa u shpreh se kjo gjë ishte e mrekullueshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat