Fero jep datën e këngës së re

Mediale Vip

Fero jep datën e këngës së re

Më: 2 prill 2021 Në ora: 19:51
Fero

Fero ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor.

Pavarësisht faktit që koncertet iu janë ndërprerë, Fero po vazhdon të jetë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Reperi, së fundi ka paralajmëruar edhe një këngë të re, të cilën bëri të ditur se do ta lansojë më 8 prill.

Këtë këngë, ai do ta sjell në bashkëpunim me Gent dhe Gorgyn, ndërsa kënga vjen e shoqëruar edhe me klip.

Kujtojmë se “Level Up” mbetet kënga e fundit nga Fero, të cilën e solli në bashkëpunim me Feron.

Ndryshe, sa i përket jetës private, pas martesës me Arbenita Ismajlin, Fero pritet që së shpejti të bëhet baba për herë të parë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat