Blero nuk i reziston kësaj fotografie të Afronës

Mediale Vip

Blero nuk i reziston kësaj fotografie të Afronës

Më: 4 prill 2021 Në ora: 08:45
Blero dhe Afrona Dika

Çifti edhe pse shpeshherë janë larg njëri-tjetrit shihen tejet të përkushtuar.

Blero përmes postimeve në rrjete sociale i shpreh pothuajse çdoherë dashurinë bashkëshortes së tij.

Edhe së fundi ka publikuar një imazh të Afronës në storien në Instagram derisa i ka bërë edhe tag duke e shoqëruar postimin me një emotikon zemre ngjyrë vjollce.

Image

Bashkëshortja e këngëtarit, publikoi fotografi e cila prezantoi ndryshimin që ka bërë në flokë..

Ndryshe, Afrona Dika dukej shumë bukur e kombinuar me një këmishë shumëngjyrëshe teksa kishte pozuar e buzëqeshur.

Theksojmë se, çifti që nga martesa e tyre nuk janë bërë ende prindër dhe nuk kanë treguar për ndonjë plan që familja e tyre të bëhet me anëtar të rinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat