Një tjetër çift në “Përputhen”, Jasmina deklarohet se është në emision vetëm për Andin

Mediale Vip

Një tjetër çift në “Përputhen”, Jasmina deklarohet se është në emision vetëm për Andin

Më: 9 prill 2021 Në ora: 17:40
Jasmina dhe Andi

Jasmina u deklarua ekskluzivisht për Andin.

Edhe puntanta e sotme në “Përputhen” u zhvillua me përplot të papritura mes konkurrentëve.

Derisa, dje Sindi e tërhoqi deklaratën që e kishte dhënë për Muratin, Jasmina habiti të gjithë me veprimin e sotëm.

Ajo u deklarua se është në emision vetëm për Andin, e ky i fundit këtë gjë e kishte thënë para disa ditësh.

Lajmin e bëri të ditur autorja e emisionit, Olsa Muhameti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat