Anxhelina ndan imazhe joshëse duke shfaqur barkun e sheshtë

Mediale Vip

Anxhelina ndan imazhe joshëse duke shfaqur barkun e sheshtë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 20:25
Anxhelina

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në Instagram.

Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit të cilën e ka postuar në Instagram shihet e veshur me rroba ku e shfaqin barkun e sheshtë të këngëtares.

Së fundi ajo ka bërë rikthimin e saj në muzikë me dy këngë në gjuhën angleze të cila u pritën mjaft mirë nga publiku shqiptar dhe ai i huaj.

Projekti i fundit muzikor nga Anxhelina titullohet “Run For” dhe mund ta dëgjoni përmes link-ut më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat