Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli vijnë me këngën e re “Maskë”

Mediale Vip

Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli vijnë me këngën e re “Maskë”

Më: 11 prill 2021 Në ora: 10:21
Genc Prelvuka dhe Granit Ismajli

Artisti i mirënjohur i skenës shqiptare, Genc Prelvukaj, ka prezantuar projektin e radhës.

“Maskë” mban titullin kënga e re, për të cilën ka bashkuar forcat me këngëtarin nga Gjilani, Granit Ismajli.

Projekti është pjesë e albumit “Gentivs II” dhe njëherësh i teti me radhë.

Kënga është punuar në studion muzikore të Prelvukajt, “Black Fish Entertainment”.

Siç tashmë shquhet për stilin muzikor, Genci në çdo projekt të ri ka trajtuar një temë të veçantë e mjaft domethënëse.

Këtë tani mund ta gjeni të kompletuar në kanalin zyrtar të “Black Fish” në YouTube. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat