Encës i kërkohet përdorimi i maskës në Dubai, mbulon fytyrën me bikini

Mediale Vip

Encës i kërkohet përdorimi i maskës në Dubai, mbulon fytyrën me bikini

Më: 12 prill 2021 Në ora: 00:07
Enca

Enca ka postuar Insastoryn interesant nga Dubai.

Këngëtarja e njohur ka zgjedhur si destinacion pushimi qytetin e famshëm të Dubait.

Ajo përmes publikimeve të shpeshta na ka treguar mjaft detajisht për eksperiencën e saj të mrekullueshme atje dhe thuajse në të gjitha fotografitë ajo shihet pa maskë.

Si duket së fundmi asaj i është kërkuar mbajtja e maskës sepse këngëtarja ka publikuar pamje të maskës unike që po përdor atje.

Enca ka vendosur që pjsën e lartme të bikineve ta mbajë në fytyrë si një lloj maske luksoze.

“Kur më thonë të mbaj maskë”, shkroi Enca duke e shoqëruar shkrimin e saj me një figurë duke qeshur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat