Ana Kauri në një lidhje? Detajet thonë “Po”

Mediale Vip

Ana Kauri në një lidhje? Detajet thonë “Po”

Më: 12 prill 2021 Në ora: 15:51
Ana Kauri

Ana Kauri, një nga ish-konkurrentet e 'Përputhen', ka qenë mjaft e përfolur në mediat rozë edhe pas daljes së saj nga programi, me argumentin se asnjë nga djemtë nuk ishte 'mashkulli i saj i ëndrrave'.

Mirëpo duket, se atë çfarë Ana e kërkoi brenda programit, e ka gjetur jashtë tij.

Ajo së fundmi ka shuar kurshetjen e një prej ndjekësve të saj në Instagram i cila e ka pyetur: Ke gjetur ndonjë burrë ti apo jo?

‘Rrugës jam dhe unë’, ka shkruar ish-konkurrentja, duke na dhënë kështu një shenjë se ajo po njihet me dikë jashtë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat