Tayna shfaq fizikun e formësuar në videot e ndara me ndjekësit

Mediale Vip

Tayna shfaq fizikun e formësuar në videot e ndara me ndjekësit

Më: 12 prill 2021 Në ora: 21:25
Tayna

Tayna ka joshur fansat me videot e publikuara së fundmi.

Reperja e njohur njihet si njëra ndër artistet më seksi në skenën muzikore shqiptare.

Ajo ndan imazhe të ndryshme për ndjekësit ku edhe mahnit me dukjen e saj si gjithmonë.

Reperja ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram, për të ndarë me ndjekësit disa video në Instastory ku shihet duke fokusuar linjat trupore në veshjen e ngushtë.

Ajo shihej me flokë të larguara nga fytyra dhe grim të lehtë teksa merrte poza për kamerën.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat