“Me këtë foto të epokës së gurit”, Enca e uron Dafina Zeqirin për ditëlindje

Mediale Vip

“Me këtë foto të epokës së gurit”, Enca e uron Dafina Zeqirin për ditëlindje

Më: 14 prill 2021 Në ora: 16:30
Enca dhe Dafina

Këngëtarja sot mbush 32 vite.

Dhe, Dafina Zeqiri mori urime nga miqtë dhe kolegët e shumtë.

Edhe shoqja e saj dhe kolegia në të njëjtën kohë e ka uruar me një imazh shkrepur vite më parë.

Enca ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi nga arkiva me Dafinën duke i uruar ditëlindjen.

“Happy birthday my love. Me këtë foto të epokës së gurit we need new pics”, ka shkruar Enca në fotografi.

Ndryshe, Dafina Zeqiri mori edhe një urim special nga i dashuri i saj Dj Geek.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat