Dafina Zeqiri tregon se si po ndihet si 32 vjeçare

Mediale Vip

Dafina Zeqiri tregon se si po ndihet si 32 vjeçare

Më: 14 prill 2021 Në ora: 17:48
Dafina Zeqiri

Artistja shqiptare me 14 prill feston ditëlindjen.

Dhe, sot Dafina Zeqiri ka mbush 32 vite duke marrë urime të shumta.

Ajo publikoi urimet që mori në storien e saj në Instagram të cilat ishin një numër i madh dhe përveç tyre, Dafina mori urime edhe në komente nga fansat e shumtë.

Ndërkohë, 32 vjeçarja ka publikuar imazhe dhe video në profilin e saj në Instagram teksa ka treguar se si po ndihet.

“Si duken 32”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Dafina Zeqiri ka lindur në vitin 1989.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat