Kjo është Kristina, e cila tregon këmbët seksi në jahtin super-luksoz

Mediale Vip

Kjo është Kristina, e cila tregon këmbët seksi në jahtin super-luksoz

Më: 15 prill 2021 Në ora: 22:15
Kristin Cavallari

Kristin Cavallari ka treguar këmbët e saj të tonifikuara në një anije të shpejt…foto që erdhën pasi që ish i dashuri i saj Jay Cutler është paditur pasi që “qeni i tij ka kafshuar një burrë tjetër”

Kristin Cavalary ka treguar në çdo aspekt se është një supermodele klas, derisa për herë të fundit ka postuar për një fushatë marketingu të argjendarisë Uncommon James.

Ylli i “The Hills” njihet për këmbët e saj seksi dhe këtë nuk ka hezituar që ta tregojë edhe në fotot e fundit.

Bukuroshja ka befasuar me një këmishë nga leshi derisa ka të vendosur edhe një qafore të arit, e cila përshtatet mirë me grimin që është i modelit pranveror.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat