“Para dhe pas iftarit”, shpërthejnë shakatë në rrjet ndaj ndryshimit drastik të Teas

Mediale Vip

“Para dhe pas iftarit”, shpërthejnë shakatë në rrjet ndaj ndryshimit drastik të Teas

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:14
Tea Trifoni

Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, u kthye përsëri në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj personale vazhdon të komentohet ende, mirëpo edhe ndryshimi i saj në dukje po bënë gjiron e rrjetit.

Nëse e krahasojmë në periudhën kur ajo ishte pjesë e programit “Përputhen” dhe tani, vërehet se Tea ka larguar kilogramët e tepërt.

Kjo është edhe arsyeja që kanë shpërthyer shakatë në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

“Para dhe pas iftarit”, ishte një foto e saj që po qarkullon në medie dhe u bë bujë.

Mirëpo, Teas nuk i bëhet vonë, ajo po vazhdon të duket mjaft tërheqëse në secilën pozë që sjell për ndjekësit e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat