E pyesin pse Marku është kaq i mirë, ja si përgjigjet Rudina

Mediale Vip

E pyesin pse Marku është kaq i mirë, ja si përgjigjet Rudina

Më: 18 prill 2021 Në ora: 12:19
Rudina Dembacaj dhe Marj Frroku

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram ku marrëdhënia e saj me ish-politikanin Mark Frroku diskutohet shumë dhe ndjekësit janë mjaft kurioz.

Së fundmi Rudina i ka dhënë mundësinë ndjekësve për të bërë një bisedë dhe njëra prej tyre i ka shkruar.

“Psë është aq i mirë Marku”. Nuk dihet nëse Rudina e ka parë këtë si një kë rcënim, por menjëherë i ka kujtuar se MArku është i martuar duke publikuar një foto çift dhe i përgjigjet: “Sepse ka një super grua”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat