Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat me pozat në bikini

Mediale Vip

Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat me pozat në bikini

Më: 18 prill 2021 Në ora: 15:52
Kylie Jenner

Ajo u nis me avionin e saj privat prej 72,8 milion dollarësh për të pushuar pak dhe relaksuar në Palm Springs.

Dhe 23-vjeçarja ekspozoi trupin e saj derisa xhironte veten me bikini të thurura rozë dhe të kuqe.

Pas një dite në klubin e vendit me vajzën Stormi, Kylie u zhyt në përqafimit të saj përpara se të bënte pak diell pranë pishinës së mamasë Kris Jenner.

Ylli i reality show xhiroi veten në një nga pasqyrat e shumta që mbushin shtëpinë e shkretëtirës.

Ajo ngriti një pamje tashmë tërheqëse të bikinit me bizhuteri prej ari, duke nxjerrë në pah barkun e saj të palestruar me një zinxhir të barkut.

Themeluesja e Kylie Cosmetics mbajti një nga shumë Rolexet e saj në kyç dhe vazhdoi të aksesonte me rrathë të mëdhenj ari. Kylie mbajti flokët e saj të zgjatura ndërsa përgatitej të freskohej në pishinë.

Më herët gjatë ditës ajo dhe Stormi bënë një vizitë në klubin Madison – një klub super ekskluziv i vendit – që ndodhet ngjitur me rezidencën $ 12M La La Quinta.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat