Pas Ramazanit, Don Xhoni ka një befasi për fansat

Mediale Vip

Pas Ramazanit, Don Xhoni ka një befasi për fansat

Më: 20 prill 2021 Në ora: 14:12
Don Xhoni

“Freestyle” i radhës është gati nga Don Xhoni.

Reperi Don Xhoni këtë periudhë po e shijon suksesin e këngës “Maffia” dhe “Freestyle”, që bëri bujë në rrjet.

Së fundi, ai me anë të një postimi bëri të ditur se fansat e tij i pret një befasi pas përfundimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

“1 dhurate fill mas Ramazani. Don Xhoni Freestyle, së shpejti”, shkroi reperi në fotografinë me të cilën ka paralajmëruar projektin e ri.

Image

“Freestyle” i kaluar i Don Xhonit ka rezultuar shumë i suksesshëm, ai u bë viral në rrjete sociale dhe kënga e tij u shpërnda nga emra të njohur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat