Fero finalizon albumin e ri, ka një pyetje për fansat

Mediale Vip

Fero finalizon albumin e ri, ka një pyetje për fansat

Më: 20 prill 2021 Në ora: 15:36
Fero

Fero po vjen me album të ri.

Reperi Fero vitin 2021 e ka filluar me disa projekte muzikore dhe po vazhdon ende të jetë aktiv.

Artisti, së fundi ka bërë të ditur se albumi i tij është gati, por ka vetëm një dilemë rreth kohës së publikimit.

“Dërgojau këtë mesazh. Albumin pe doni? Maj apo Qershor”, ka shkruar Fero, teksa pret përgjigjet e fansave.

Në javën e parë të muajit prill, reperi publikoi këngën “Wumm Wumm”, në bashkëpunimm e Gorgy dhe Gent.

Sa i përket jetës private, Fero pritet që së shpejti të bëhet baba për herë të parë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat