Gigi Hadid fillon javën e ditëlindjes, kështu u befasua

Mediale Vip

Gigi Hadid fillon javën e ditëlindjes, kështu u befasua

Më: 22 prill 2021 Në ora: 19:59
Gigi Hadid

Gigi pranoi një befasi të këndshme.

Modelja e njohur Gigi Hadid së shpejti feston ditëlindjen, por festën për atë datë e ka filluar qysh herët.

Gigi pas lindjes së vajzës i ështē kthyer punës në profesion dhe si çdo herë po bashkëpunon me emra të njohur në fushën e modës.

Së fundi, ekipi i “Maybelline”, e befasoi atë duke vendosur tullumbace me emrin e saj dhe ëmbëlsira, me të cilat ia uronin ditëlindjen asaj.

Kujtojmë se Gigi Hadid dhe partneri i saj Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar, modelja solli në jetë një vajzë, që e pagëzuan Khai. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat