Video që po përlot botën, nëse keni zemër të dobët mos e shikoni

Mediale Vip

Video që po përlot botën, nëse keni zemër të dobët mos e shikoni

Më: 1 maj 2021 Në ora: 16:54
Foto nga vendi i ngjarjes

Britain’s Got Talent, gjithmonë di të na surprizojnë, por këtë herë duhet ta keni zemrën e fortë pasi emocioni është i papërshkrueshëm.

Një djalë 22 vjeçar ka marrë pjesë për të kënduar.

Gruffydd jetonte me gjyshen e tij në një ishull të vogël në Uells.

I pyetur se përse nuk jetonte me prindërit ai është shprehur se ai nuk e ka njohur babnë e tij deri në moshën 16 vjeçare.

Filimisht ai nis një këngë ku më pas ndërpritet nga Simon dhe i thotë që të këndojë një këngë tjetër.

Gjatë performancës ai i magjeps të gjithë me performancën e tij ku publiku nuk ndalet së duartrokituri.

Amanda vendos që të shtyp butonin e ‘Golden Buzzer’, i cili të çoj direct e në netët live.

Në sallë askush nuk mund ti mbante lotët.

Shiko Videon:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat