Gashi publikon pak nga kënga e re dhe do jetë hit veror

Mediale Vip

Gashi publikon pak nga kënga e re dhe do jetë hit veror

Më: 5 maj 2021 Në ora: 22:32
Gashi

Këngëtari njihet për projektet e tij muzikore të pëlqyera nga publiku pothuajse në mbarë botën.

Dhe, Gashi sapo ka ndarë një video në rrjete sociale nga kënga e re.

Ai është përdorues i Instagramit dhe nga aty publikon postime të shumta duke mos munguar edhe nga jeta e tij personale.

Për nga ana profesionale, ai sot ka postuar video nga makina derisa dëgjohet pak nga kënga e tij.

Po ashtu, Gashi tregoi për fansat e tij se tashmë mund ta ndjekim edhe në platformën Tik Tok pasi që ka hapur një llogari edhe aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat