Camila Cabello në humor të mirë kalon kohë me shoqen e saj

Mediale Vip

Camila Cabello në humor të mirë kalon kohë me shoqen e saj

Më: 9 maj 2021 Në ora: 14:21
Camila Cabello në humor të mirë kalon kohë me shoqen e saj

Ajo u pa duke shijuar një dalje për blerje në Los Angeles.

Ylli i popit 24-vjeçar dukej në momente të mira ndërsa kishte dal me shoqen e saj.

Camila Cabello, kishte zgjedhur të vesh një fustan me ngjyrë të bardhë me mëngë të gjata.

Ajo e shoqëroi dukjen me sandale me ngjyrë krem, duke shtuar një çantë shpine të zezë. Artistja po ashtu kishte syze dielli, duke vendosur në majë të kokës dhe kishte shtuar disa gjerdanë.

Bukuroshja brune shijonte një të qeshur me shoqen e saj gjatë daljes në pazar.

Një ditë më parë, ajo doli me një veshje me uta rozë me funde që përputheshin ndërsa i bënte thonjtë në LA.

Ndërkohë, i dashuri i saj Shawn Mendes ndau një seri imazhesh që u publikuan të premten pasdite.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat