Frizura e të dashurit të Adriana Matoshit do t’ju shkrijë së qeshuri

Mediale Vip

Frizura e të dashurit të Adriana Matoshit do t’ju shkrijë së qeshuri

Më: 9 maj 2021 Në ora: 22:08
Adriana Matoshi

Keith, ani pse kishte qenë i angazhuar si futbollist në Kosovë, ai kurrë nuk është se kishte pasur ndonjë impakt mediatik.

Futbollisti afrikan, ka pushtuar zemrën e aktores më të mirë në vend, Adriana Matoshi.

Çifti janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe këtë e tregon shpesh Adriana, e cila tashmë është edhe deputete e Kuvendit të Kosovës.

Keith, sapo ka krijuar një frizurë të re, dukshëm më fëminore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat