Vdes babai i Adele – këngëtarja nuk fliste me të prej vitesh

Mediale Vip

Vdes babai i Adele – këngëtarja nuk fliste me të prej vitesh

Më: 11 maj 2021 Në ora: 09:49
Vdes babai i Adele

Babai i këngëtares ka vdekur në moshën 57 vjeç.

Këngëtarja super yll ka pasur krisje në marrëdhënien e saj me Mark Evans, i cili ka qenë duke vuajtur nga kanceri sa kohë.

Megjithatë, burimet thanë se ajo është mërzitur për vdekjen e tij. Një burim tha: “Familja e Markut natyrisht është shumë e mërzitur nga vdekja e tij. Ai gjithmonë shpresonte që gjërat do të funksiononin me Adele, por ajo mbeti e ashpër deri në fund. Ai bëri disa përpjekje për t’i bërë gjërat të drejta, por padyshim që kishte qenë shumë e gjatë”.

Në intervistat e hershme, Adele këmbënguli: “Unë nuk e urrej atë – ai është babai im”.

Por marrëdhënia e tyre u përkeqësua ndërsa ylli ndërkombëtar u rrit dhe deri në 2011 kontakti i saj me të kishte arritur pikën e thyer.

Kur ai dha një intervistë për një revistë atë vit, nëna e saj Penny i tha: “Ju nuk duhet ta kishit bërë atë.”

Në 2013 ai zbuloi se po luftonte me kancerin e zorrëve dhe kishte frikë se nuk do të takonte kurrë nipin e tij, Angelo – djali i Adele me sipërmarrësin e bamirësisë Simon Konecki, të cilin ajo u divorcua në mars.

Por Mark vazhdoi të pretendonte se albumi i saj i tretë i lansuar në 2015, kishte provuar të ishte një periudhë përmirësuese në marrëdhëniet e tyre dhe se ata kishin zgjidhur mosmarrëveshjen e tyre ai madje e quajti grindjen një “keqkuptim”.

Sidoqoftë Adele e kundërshtoi këtë në një fjalim në Grammy Awards 2017. Ajo u tha audiencës: “Faleminderit menaxherit tim sepse rikthimi, si të thuash, ishte krejtësisht i menduar nga ai.Dhe ju e ekzekutuat atë në mënyrë të jashtëzakonshme, dhe unë ju detyrohem gjithçka. Ne kemi qenë së bashku për dhjetë vjet, dhe unë të dua sikur të jesh babai im. Të dua shumë, kaq shumë. Unë nuk e dua babanë tim, kjo është gjëja. Kjo nuk do të thotë shumë. Të dua ashtu si do ta doja babanë tim”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat