Belkiz e Rashicës uron Festën e Bajramit me fotografinë më të ëmbël

Mediale Vip

Belkiz e Rashicës uron Festën e Bajramit me fotografinë më të ëmbël

Më: 13 maj 2021 Në ora: 20:19
Belkiz Kera

Belkiz Kera është një ndër emrat e përmendur në mediat rozë.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashicës, Belkize Kera është mjaft e ndjekur në rrjete sociale.

Ndërsa Belkizja, që nga dita kur u bë nënë me fëmijën e parë, ndan momente të shumta me djalin e saj. Pasi sot shënon festa e Bajramit, ajo ka zgjedhur të urojë festën me një imazh të ëmbël të saj dhe djalit.

Në fotografinë e postuar shihet Belkzie dhe djali i saj dhe futbollistit të njohur shqiptar milot Rashica.

“Urime festa e Fiter Bajramit”, shkroi Belkize duke e shoqëruar urimin me një figurë të zemrës.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat