Jonida e pi kafen me një shoqe shumë, po shumë të veçantë

Mediale Vip

Jonida e pi kafen me një shoqe shumë, po shumë të veçantë

Më: 14 maj 2021 Në ora: 16:17
Jonida Vokshi

Që kur Emi ka ardhur në jetë është bërë njësh me Jonidën. Kudo ku shkon aktorja e ka me vete vogëlushen e tashmë është kthyer në shoqen e saj më të ngushtë.

Madje dalin bashkë edhe për kafe. Ditën e sotme Jonida ka postuar një video në Instastory ku shkruan:

“Po dalin shoqet e ngushta për kafe” dhe një foto ku tregon se Emi është shoqëruesja më e ëmbël.

“Nuk e pershkruaj dot dashurine per kete mrekulli qe me ka dhene Zoti! Vdiqa fareeee”-shkruan Jonida, e cila shfaqet e buzëqeshur dhe Emi prapa saj e lumtur.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat