Tea publikon pamje nga Dubai thotë se është paqe përtej çdo kuptimi

Mediale Vip

Tea publikon pamje nga Dubai thotë se është paqe përtej çdo kuptimi

Më: 17 maj 2021 Në ora: 14:30
Tea Trifoni

Ish-konkurrentja e Përputhen tashmë vetëm po e shijon jetën e saj.

Dhe, Tea së fundi ka zgjedhur të vizitojë Dubain e cila po ndan postime të shumta nga atje.

Sapo ka postuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram nga shkretëtira e cila siç shihet është duke e shijuar në maksimum jetën në Dubai.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

“Ndjenjë e pakrahasueshme e hapësirës. Një boshllëk i gjerë. Paqe përtej çdo kuptimi të saj”, ka shkruar Tea në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, ajo mori komente të shumta nga ndjekësit duke mos munguar edhe ai nga Ana Kauri me të cilën edhe kanë qenë së bashku në program teksa shpeshherë kishin debate të ashpra me njëra-tjetrën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat