Arbenita e fitoi bastin me Feron, po çfarë mori shpërblim?

Mediale Vip

Arbenita e fitoi bastin me Feron, po çfarë mori shpërblim?

Më: 26 maj 2021 Në ora: 22:53
Arbenita

Arbenita publikoi dje foton e parë të së bijës  dhe të gjithë emocionin e saj për Ninën e ndau në ‘Instagram’ me ndjekësit.

Shumë fansa mezi e kishin pritur këtë moment, por modelja e kishte hallin diku tjetër.

Ajo pyeti publikun kujt i ngjan më shumë vajza dhe shumica e dha verdiktin e saj. Nina i ngjan më shumë Arbenitës, të paktën sipas atyre që votuan.

Image
Insta

Dhe kështu, modelja fitoi bastin që kishte vënë me Feron.

Një bast modest për akullore që u plotësua shumë shpejt nga babai i së voglës. Kushedi si ka vajtur diskutimi mes reperit dhe partneres së tij pas humbjes së bastit

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat