Emma Bunton tregon momentin e sikletshëm në skenë pas lindjes së djalit

Mediale Vip

Emma Bunton tregon momentin e sikletshëm në skenë pas lindjes së djalit

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 23:59
Emma Bunton

Emma Bunton mirëpriti djalin e saj, Beau Lee Jones në 2007 por së fundmi ajo ka treguar një moment të sikletshëm me të cilin është përballur në skenë vetëm katër muaj pasi lindi.

Vokalistja e “Spice Girls” tregoi se kishte filluar t’i rrjedhë gjiri gjatë një koncerti dhe se iu desh të largohej nga skena pa u vënë re.

Ngjarja ndodhi gjatë turneut “Return of the Spice Girls” në dhjetor të atij viti, kur vokalistja ushqente fëmijën me gji. Në një rrëfim ekskluziv për “The Sun” nga libri i saj “Mama You Got This”, ajo ka shkruar:

“Kam kujtime të laktacionit mjaft gjatë, në një prej shfaqjeve të mia të para në atë turne, në STAPLES Center të LA”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat