​Enca në shtrat me Beartin: “Ka me ju nxon rakia”

Mediale Vip

​Enca në shtrat me Beartin: “Ka me ju nxon rakia”

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 22:51
​Enca dhe Bearti

Këngëtarja Enca Haxhia ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re “Rakia”.

Pjesë e video-klipit do të jetë edhe ish-konkurrenti i ‘Për’Puthen”, Beart Rexhepi.

Enca ka postuar në Instagram një foto provokuese, teksa shfaqen të dy ata në shtrat.

“Jam te shoku jot i ngushtë, guess na jena me 1 shtrat”, shkruan ajo krahas fotove.

Ndërsa, në ‘Story’ këngëtarja ka publikuar pjesë të video-klipit ‘Rakia’.

“Bomba po vjen. Ka me ju nxon ‘harder than’ rakia”, shkruan ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat