Fero ndan foto me të bijën

Mediale Vip

Fero ndan foto me të bijën

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 14:11
Fero me vajzën

Reperi vazhdimisht po e shijon jetën e tij si prind.

Dhe, Feronit Shabani i njohur si Fero në estradë po ndan momente të bukura me vajzën e tij.

Sapo e ka publikuar një imazh në rrjete sociale derisa Nina e vogël shihet duke i fjetur në krahë.

Ai nuk ka shkruar asgjë në përshkrimin e fotografisë vetëm se  e ka postuar në Instagram teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat.

Ndryshe, rep-artisti bashkë me modelen, Arbenita Ismajli janë bërë prindër për herë të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat