Nis pushimet Kejvina Kthella

Mediale Vip

Nis pushimet Kejvina Kthella

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 15:09
Kejvina Kthella

Modelja njihet për fizikun e saj të formësuar.

Dhe, Kejvina Kthella vazhdimisht është aktive me postime në rrjete sociale e cila ndan edhe imazhe provokuese.

Sapo ka publikuar një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila ka treguar se ka nisur pushimet.

E veshur me një palë bikini me ngjyrë rozë, Kejvina ka theksuar linjat e bukura trupore derisa dukjes i ka shtuar një palë syze me ngjyrë të bardhë.

Ndryshe, Kejvina së fundmi ka festuar ditëlindjen e cila ndau edhe pamje nga festa të cilën e kishte organizuar në Dubai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat