Çifti i njohur janë tejet të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit

Mediale Vip

Çifti i njohur janë tejet të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 17:49
Jonida me burrë

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi ndajnë edhe momente nga përditshmëria e tyre.

Sapo kanë publikuar fotografi me njëri-tjetrin teksa kanë pozuar duke buzëqeshur.

“Tha: Posto qetash se qashtu e kena rastin”, shkroi në përshkrimin e postimit, bashkëshortja e aktorit.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze, Emit për të cilën Jonida shpesh ka thënë në intervista se është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat