Dafina dhe Cricket njoftuan se do lansojnë sërish diçka të re

Mediale Vip

Dafina dhe Cricket njoftuan se do lansojnë sërish diçka të re

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 18:38
Dafina dhe Cricket njoftuan se do lansojnë sërish diçka të re

Ishte, Cricket ai i cili njoftoi përmes një storie të publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ndërkohë, edhe Dafina e ka ndarë në storien e saj derisa nuk kanë zbuluar detaje tjera rreth projektit muzikor.

Përndryshe, Cricket njihet si një nga producentet muzikor më të suksesshme në estradë pasi shumë artistë kanë bashkëpunuar me të.

Projekti i fundit muzikor i Dafinës bashkë me Mumën është realizuar nga Cricket dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat