Fjolla Krasniqi dhe bashkëshorti i saj për muaj të mjaltit zgjodhën këtë vend

Mediale Vip

Fjolla Krasniqi dhe bashkëshorti i saj për muaj të mjaltit zgjodhën këtë vend

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 21:10
Fjolla Krasniqi dhe bashkëshorti i saj

Siç dihet tashmë, këngëtarja Fjolla Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë dhe martesa e saj ka bërë mjaftë bujë mediatike.

Këngëtarja festoj natën e beqarisë, u martua me dasmë, e madje bëri edhe ditë grash ku u vesh me veshje tradicionale.

E, pas martese, Fjolla është parë nën shoqërinë e bashkëshortit të saj në një vend bregdetar, por nuk dihet se ku janë ata.

Ndryshe, këngëtarja kosovare është martuar me arkitektin Fadil Dreshaj.

Këto ditë të lumtura çifti po i shijojnë në Maldive.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat