Gjiko dhe Ermali së shpejti me një duet

Mediale Vip

Gjiko dhe Ermali së shpejti me një duet

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 22:24
Ermali dhe Gjiko

Dyshja kanë punuar për projektin e ri muzikor.

Gjiko dhe Ermal Fejzullahu njoftuan se do e lansojnë  bashkëpunimin me datën 25 të këtij muaji.

Duke publikuar një promo para videoklipit të dy artistët zbuluan se tashmë kanë përfunduar punën për këngën.

Ndërkohë duke e dëgjuar pak nga promoja mund të dimë se këngë është ritmike dhe sigurisht se do pëlqehet nga publiku dhe fansat e dyshes.

Përndryshe, artistët e estradës janë duke publikuar projekte të shumta muzikore duke mos iu munguar bashkëpunimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat