​Djali i David Beckham dhe e fejuara e tij blejnë rezidencë për 10 milionë dollarë

Mediale Vip

​Djali i David Beckham dhe e fejuara e tij blejnë rezidencë për 10 milionë dollarë

Më: 29 qershor 2021 Në ora: 20:49
Brooklyn dhe Nicola Peltz

Djali i madh i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, dhe modelja Nicola Peltz e kanë ngritur edhe një herë lidhjen e tyre në një nivel më të lartë.

Çifti i ri së fundmi bleu një shtëpi dhe shënoi përvjetorin e fejesës së tyre.

Ata blenë një vilë në Beverly Hills për më shumë se 10 milionë dollarë. Ndërtesa luksoze, e cila ka rreth 650 metra katrorë, ndodhet jo shumë larg vendit ku jetonte familja Brooklyn disa vjet më parë, kur David luajti për Los Angeles Galaxy.

Sipas të dhënave të pasurive të patundshme, vila është ndërtuar vitin e kaluar dhe ka pesë dhoma gjumi, një kuzhinë luksoze, një pishinë, një banjë, një bodrum vere dhe shumë më tepër. Gjithashtu, shtëpia e tyre e re ofron një pamje të Hollywood Hills dhe Los Anxhelos.

Brooklyn dhe e fejuara e tij nuk komentuan blerjen e pasurive të patundshme luksoze për mediat, por ata vlerësuan përvjetorin e fejesës.

“Pikërisht një vit më parë, i kërkova kësaj gruaje të mrekullueshme të martohej me mua. Ajo më bën një person më të mirë çdo ditë dhe është shoqja ime më e mirë. Nuk mund ta imagjinoj jetën time pa ty, sepse më bën të qesh gjithë kohën”, shkroi ai në Instagram, dhe ajo iu përgjigj: “Të dua shumë shpirt”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat