Dafina Zeqiri publikon klipin e këngës “Happy Birthday”

Mediale Vip

Dafina Zeqiri publikon klipin e këngës “Happy Birthday”

Më: 12 korrik 2021 Në ora: 18:40
Dafina Zeqiri

“Happy Birthday” mban titullin kënga më e re e Dafina Zeqirit, të cilën e ka publikuar për fansat e saj.

Rzon dhe Pllumb qëndrojnë prapa këtij projekti muzikor që është kompletuar edhe me videoklip.

Tekstin e këngës që flet për ditëlindje e kanë shkruar Elinel dhe vet këngëtarja.

Për anën vizuale është kujdesur Bzzz që e ka realizuar videon muzikore të kësaj kënge.

“Happy Birthday” vjen pas bashkëpunimit të suksesshëm me Cricket, ndërkohë që është paralajmëruar edhe një tjetër bashkëpunim i dyshes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat