Kejvina Kthella duket e mahnitshme në foton e fundit në bikini

Mediale Vip

Kejvina Kthella duket e mahnitshme në foton e fundit në bikini

Më: 21 korrik 2021 Në ora: 21:53
Kejvina

Modelja njihet për fizikun e saj.

Dhe, Kejvina vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini.

Sot ka postuar një imazh nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

Ajo e ka publikuar foton në storien e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Pamje e tij favorite”.

Ndryshe, Kejvina ka muaj që e ka konfirmuar lidhjen e saj megjithatë nuk e ka bërë publike fytyrën e partnerit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat