“Dale” tashmë ka mbledhur 25 milionë klikime

Mediale Vip

“Dale” tashmë ka mbledhur 25 milionë klikime

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 15:42
Butrinti, Ledri dhe Kida

“Dale” po pëlqehet nga publiku mjaft shumë.

Kida, Butrinti dhe Ledri njihen si një ndër këngëtarët më të dashur të estradës shqiptare.

Ata janë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme të cilat pëlqehen thuajse çdo herë e më shumë nga publiku shqiptar.

Kënga e re nga artistët “Dale” u lansua disa ditë më parë e cila po pëlqehet mjaft shumë dhe tashmë ka grumbulluar më shumë se 25 milionë klikime në Youtube.

Këtij lajmi iu gëzuan këngëtarët duke falënderuar të gjithë ata që dëgjuan këngën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat