Linda Halimi publikon foto nga vendlindja

Mediale Vip

Linda Halimi publikon foto nga vendlindja

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 23:23
Linda Halimi

Linda Halimi po shijon ditët në vendlindje.

Këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh është shpërngulur për të jetuar dhe vepruar në Amerikë, ka vizituar vendlindjen e saj.

Linda nuk hezitoi të tregoi se po kënaqet këtu, “Chillin’in Kosovë” ka shkruar ajo sipër imazhit që solli nga oborri i shtëpisë.

Image

Rikujtojmë se këngëtarja është e martuar me reperin amerikan Big D dhe për shkak të nacionalitetit të tij ka vite që disa prej familjarëve ende i mbajnë mëri.

Ndryshe, para tri ditëve Linda ka lansuar këngën e saj me titull “Amin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat