Vajza e madhe e Boris Johnson tregon një mënyrë se si të ndiheni të sigurta me format tuaja trupore

Mediale Vip

Vajza e madhe e Boris Johnson tregon një mënyrë se si të ndiheni të sigurta me format tuaja trupore

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 07:08
Lara Lettice Johnson-Wheeler

Vajza e madhe e Boris Johnson, Lara Lettice Johnson-Wheeler, është shfaqur së fundmi në media për të ndarë një mesazh të rëndësishëm për gratë dhe vajzat.
 
Ajo ka shkruar një artikull se si të ndiheni të sigurta me format tuaja trupore
 
Gazetarja 28-vjeçare - e cila është më e madhja nga katër fëmijët e Kryeministrit me ish-gruan Mariana Wheeler - modeloi disa kombinime në artikull, duke ekspozuar format e saj të kolme.

“Këto të brendshme, si korsetë nuk do të rregullojnë atë që ju nuk mund të pëlqeni në trupin tuaj. Kur ato janë të dizajnuara mirë, përmirësojnë atë që keni tashmë, ose imitojnë format e preferuara trupore sot.

Kjo më bën të ndihem më e sigurt në të brendshmet për të cilat më parë nuk isha i sigurt. Dhe, sinqerisht, kur ato përdoren si një themel për rehati dhe besim për të amplifikuar mirësinë nuk ka asgjë tjetër për të diskutuar. Jam si e huaj kur vjen fjala për korsetë dhe të brendshme të tjera që kanë synim formën e trupit, dhe është e qartë se kam shumë për të mësuar.”

Boris Johnson është tepër privat për jetën e tij familjare dhe fëmijët por është raportuar gjerësisht se ai ka gjashtë fëmijë me tre gra të ndryshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat