JLo shkëlqen në fushatën e “Coach”

Mediale Vip

JLo shkëlqen në fushatën e “Coach”

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 22:20
Jennifer Lopez

Ajo është ‘shumë e lumtur’ me Ben Affleck gjatë pushimeve të dashura në St Tropez.

Këtë javë u shpërndanë fotot e reja të 52-vjeçares ku ajo shkëlqente në modelet e vjeshtës.

Kjo vjen ashtu si burimet pohojnë se bukuroshja është ‘shumë e lumtur’ me Ben Affleck teksa duken të dashuruar gjatë udhëtimit të saj të ditëlindjes në St Tropez.

The singer/actress is also a model! Jennifer Lopez is the star of the new fall Coach campaign

‘Vjeshtë 2021. Ne jemi përsëri me miqtë dhe ndihem kaq mirë. Historia jonë fillon në një festë të bllokut ku anëtarja e #CoachFamily #JenniferLopez has në BFF-të e reja”.

Fall with JLO: This week new photos of the 52-year-old Jenny From The Block crooner were shared where she glowed in the autumn designs

J.Lo foli për kthimin me miqtë: “Ne nuk kemi qenë në gjendje ta bëjmë për një kohë, kështu që tani është jashtëzakonisht e veçantë”.

Jenny is back: Coach shared on Wednesday: 'Fall 2021. We’re back with friends (and it feels so good). Our story begins at a block party where #CoachFamily member #JenniferLopez runs into new BFFs: the double-dutch loving @hurricanejumpers'

Ajo u pa me një fustan të kuq si dhe një pallto ngjyrë bezhë teksa mbante një çantë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat