Anita Haradinaj shfaqet me plot elegancë në një aheng familjar

Mediale Vip

Anita Haradinaj shfaqet me plot elegancë në një aheng familjar

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:12
Anita Haradinaj me familjen e saj

Anita, bashkëshortja e Ramush Haradinaj është mjaft aktive në rrjete sociale me postimin e fotografive nga përditshmëria e saj.

Përveç fëmijëve e bashkëshortit, kësaj radhe moderatorja e lajmeve ka publikuar një fotografi me familjen e saj, babain dhe motrat e vëllain.

Familja Muçaj ishin mbrëmë në një aheng, ndërsa Anita ka zgjedhur që të publikojë një foto.

Image

Anita dhe Ramushi ka vite që janë martuar, ndërsa kanë tre fëmijë, Hanën, Gjinin dhe Trimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat