Gold AG do t’i dedikojë këngë djalit për ditëlindjen e tij?

Mediale Vip

Gold AG do t’i dedikojë këngë djalit për ditëlindjen e tij?

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 23:43
Gold AG

Me 28 nëntor, Guerili mbush një vjet.

Dhe, kështu Ariani ka vendosur ta lansojë një projekt muzikor dedikim të birit.

Goldi, njoftoi vetë përmes një postimi në rrjete sociale teksa siç duket ka shkruar titullin e këngës dhe datën e lansimit.

Gueril, 28 nëntor 2021”, ka shkruar këngëtari në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, Arian Agushi bashkë me bashkëshorten e tij, Ermirën janë bërë prindër vitin e kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat