Kënga e preferuar e Learta Jakupit

Mediale Vip

Kënga e preferuar e Learta Jakupit

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 15:40
Learta Jakupi

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe më të dashura të publikut shqiptar.

Kjo për shkak se ajo tashmë ka hyrë në familjen më të famshme të shoë bizit shqiptar, familjën Saliu.

Learta është e martuar me djalin e Shyrete Behlulit dhe tashmë ajo është Nusja e familjes Saliu.

Çdo postim i saj në Instagram merr vëmendje e kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Ndjekësit e saj e kanë pyetur Leartën se cila ishte kënga e saj e preferuar që ka dëgjuar tërë verën dhe përgjigja e saj ishte kjo:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat