Learta çdo moment po e shijon me nënën

Mediale Vip

Learta çdo moment po e shijon me nënën

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 10:46
Learta

Qe disa ditë Learta ka shkuar tëk nëna e saj dhe po kalon shkqyeshëm.

Ajo po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjellë imazhe nga atje.

Duket se Learta qenka përmalluar për nënën e saj dhe po e shijon çdo moment me të.

Kujtojmë se Learta ka shkuar edhe me dy engëjt e saj Matinen dhe Matinin

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat