Loredana ka nisur punën për projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Loredana ka nisur punën për projektin e ri muzikor

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 16:14
Loredana

Rep-artistja siç duket ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Dhe, Loredana Zefi, ka publikuar një imazh nga studio teksa ka shtuar dyshimet se do e lansojë këngën e re.

E veshur me veshje sportive derisa ka venë në dukje barkun e tonifikuar ish-partnerja e Mozzik shihet duke buzëqeshur.

Ndërkohë, në mbishkrimin e fotografisë artistja e njohur nuk ka zbuluar ndonjë detaj.

Kujtojmë se, projekti i fundit muzikor i reperes është ‘Nëse Don’ në bashkëpunim me Mozzik.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat